Metamorfozy Wnętrz – funkcjonalne rozwiązania wystrojów wnętrz

Metamorfozy Wnętrz – funkcjonalne rozwiązania wystrojów wnętrz

Pierwszy etap współpracy opiera się na gruntownej rozmowie o szczegółach. Konsultacja ta pozwala określić styl, w którego kierunku będę dążyć. Metamorfozy wnętrz wymagają kompletnych informacji o guście klienta. Dzięki wstępnemu rozeznaniu określam, jakie kolory i rodzaje wykończeń mogą się sprawdzić w danym pomieszczeniu. W moim portfolio znajdują się wnętrza nowoczesne, pełne innowacyjnych rozwiązań oraz nawiązujące do klasyki. Wybór mebli, wśród których codziennie będą przebywać domownicy opiera się na ich stylu życia. To istotne, aby przebywali oni w wygodnych pomieszczeniach. Dobrane przeze mnie umeblowanie pozwala również odpowiednio wykorzystać przestrzeń salonu, kuchni, łazienki, sypialni czy przedpokoju.

metamorfozy wnętrz
Metamorfoza Wnętrza

Podczas konsultacji na temat metamorfozy wnętrza rozmawiamy o wszystkich komponentach projektu, np. o płytkach ceramicznych lub szkle, które często warunkują pierwsze wrażenie po wejściu do kuchni lub łazienki. Kolor i faktury mogą optycznie powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenia.
Aby stworzyć odpowiedni projekt, będę starała się poznać styl życia i zwyczaje użytkowników. To one stanowią o rozwiązaniach, które będę chciała wprowadzić. Wiele zależy od tego, co aktualnie przeszkadza klientom w mieszkaniu. Może to zbierający się na książkach kurz, zwijający się dywan albo brak miejsca na kolekcję kubków? Oddzielenie części dziennej od sypialni w kawalerce lub zacienienie zbyt nasłonecznionego pokoju to część mojej pracy, w której mogę wykazać się pomysłami.

Przystępując do projektu, ustalam także dobór kolorów. Mają one niezwykły wpływ na nastrój. W niektórych wnętrzach sprawdzają się pastele, w innych wyraziste i ciemne barwy. Mam doświadczenie w łączeniu odcieni, co pozwala na uzyskanie efektu różnorodności. Odpowiednio dobrane kolory mogą uspokajać lub dodawać energii. Użyję ich tak, aby możliwe było spędzanie błogiego czasu w sypialni i miłego poranka przy kawie w wygodnej kuchni. Wysłucham potrzeb i zaproponuję własne pomysły, które sprawią, że mieszkanie będzie wygodne i funkcjonalne! Dekoteka to możliwość wykreowania niezwykłego miejsca.  Wybiorę elementy stworzone z wysokiej jakości materiałów, które służyć będą przez lata. Projekt w prosty sposób łączyć będzie lubianą przez klienta stylistykę z wygodą użytkowania. Służę pomocą w zakupach materiałów i mebli. Stworzę wyjątkowe wnętrze, w którym każda chwila będzie przyjemnością.

Magdalena Putowska